Oferujemy Państwu najlepszej jakości klimatyzacje i systemy wentylacyjne. Już od wielu lat dostarczamy setkom klientów każdego roku najlepsze rozwiązania, dostosowane wprost do Państwa oczekiwań.
Serdecznie zapraszam.

Klimatyzacja Serwerowni Montaż Serwis Klimatyzacji Warszawa

Montaż klimatyzacja w Serwerowni, poniżej przedstawię zalecenia odnośnie klimatyzatorów montowanych w serwerowniach

Najważniejszym parametrem pracy klimatyzacji w serwerowni jest temperatura powinna mieścić się w przedziale między 20°C, a 21°C, a wilgotność powietrza powinna wynosić około 45-50%.

Klimatyzator do serwerowni musi sprostać zadaniu nieprzerwanej pracy przez cały rok: 365 dni i 24 godziny na dobę, przy temp. zewnętrznych do -25°C.

Proponowane przez firmę KLIMA-EKO klimatyzatory z przeznaczeniem do pracy w serwerowniach są najwyższej jakości, są proste w obsłudze jak standardowe klimatyzacje ale niezawodne. Klimatyzacje w serwerowni montujemy i dobieramy odpowiednią wydajność na podstawie obliczeń maksymalnej pracy serwerów . Nasze klimatyzatory chronia serwerownie i UPS-sy w najważniejszych, strategicznych obiektach kraju.

Zadzwoń i umów się na Bezpłatną wycenę systemu klimatyzacji w Twojej serwerowni – Tel: 518-621-126 lub e-mail: biuro@montaz-klimatyzacja.pl

Oceny
4,9/5 39 Klienci zadowoleni

KLIMA-EKO Artur Miszek

ul. Górczewska 28
01-147 Warszawa
tel. 577 919 221

Napisz do nas

11 + 15 =