Klimatyzacja

Montaż Klimatyzacji, Montaże Klimatyzacja Warszawa

Jeżeli szukasz montaż klimatyzacja w dobrej, konkurencyjnej cenie w Warszawie prosimy o kontakt – Tel:518-621-126.
Oferujemy klimatyzatory przenośne, klimatyzatory Split, klimatyzatory kasetonowe. Proponowane przez nas klimatyzatory w Warszawie to wysokiej klasy urządzenia.

Przeznaczenie do pomieszczeń: klimatyzacja warszawa w mieszkaniu, klimatyzacja biura i lokali użytkowych oraz przemysłowych, klimatyzacja w hotelach, klimatyzacja w aptekach.

Zajmujemy się montażem i serwisem klimatyzatorów w Warszawie i okolicy. Istnieje możliwość wykonania samego montażu klimatyzacji w Warszawie, jeżeli mają już Państwo swój klimatyzator.

Dodatkowo zajmujemy się serwisem klimatyzacji Warszawa. Przeglądy i konserwacje okresowe klimatyzatorów wykonujemy w okresie trwania gwarancji i w okresie pogwarancyjnym. Do serwisu klimatyzacji używamy najlepszych środków czyszczących i dezynfekujących, specjalnie do tego celu przeznaczonych.

Oferta dotycząca systemów klimatyzacyjnych przygotowana przez naszą firmę zakłada obsługę kompleksową. Zajmujemy się bowiem zarówno dystrybucją urządzeń pochodzących od najlepszych producentów, jak też ich montażem, a następnie serwisowaniem. Nasi pracownicy przedstawią klientom walory konkretnych modeli, oraz zaproponują najlepsze rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców.

Montaż klimatyzatora w prywatnym mieszkaniu, biurze, czy też w innym obiekcie zostanie poprzedzony specjalistycznymi pomiarami, dzięki którym będziemy mogli określić wymaganą moc chłodniczą. Prace instalacyjne zostaną natomiast zrealizowane szybko i sprawnie, aby nie absorbować klienta. Jeśli zatem prowadzimy hotel, punkt handlowy, czy też gastronomiczny nie musimy się obawiać, że prace montażowe pochłoną dużo cennego dla firmy czasu.

Oferowane przez naszą firmę systemy klimatyzacyjne pozwolą utrzymać stałą niską temperaturę w pomieszczeniach, a także odpowiednią wartość wilgotności powietrza. Nasza firma proponuje swoim odbiorcom klimatyzatory typu split, które podzielone są na dwie części – wewnętrzną, oraz zewnętrzną. Taka konstrukcja sprawia, że sprężarka, która generuje nieznośny dla człowieka hałas znajduje się w elemencie zewnętrznym. Aktualnie możemy zaproponować swoim klientom produkty takich renomowanych marek jak Fujitsu, LG, czy też Samsung. W dzisiejszych czasach klimatyzacja pomieszczeń to standard, na który warto się zdecydować, aby zagwarantować sobie, swoim pracownikom, czy też rodzinie odpowiedni komfort życia.

Oceny
4,6/5 42 Klienci zadowoleni

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

KLIMA-EKO

Artur Miszek

ul. Górczewska 28 01-147 Warszawa

tel. 577 919 221

e-mail: biuro@montaz-klimatyzacja.pl