Wentylacja

Wentylacja Warszawa, Montaż i Serwis Wentylacji

KLIMA-EKO zajmuje się również montaż i serwis wentylacji klimatyzacja w Warszawie i okolicy.

W swej ofercie posiadamy centrale wentylacyjne, centrale rekuperacyjne, rekuperatory, wentylatory (dachowe, kanałowe) oraz materiały instalacyjne (wentylacja).

Aktualnie duży nacisk kładziemy na ograniczanie kosztów czyli energooszczędne systemy wentylacji mechanicznej . System wentylacyjny nawiewno – wywiewny z odzyskiem ciepła oparty na rekuperatorze zapewnia odzysk ciepła z powietrza, które w tradycyjnych systemach wentylacyjnych ucieka. Rekuperator nie tylko daję świeże powietrze, ale i znaczna redukcja koszty ogrzewania. W naszej ofercie znajdą Państwo dużo rozwiązań w oparciu o urządzenia rekuperacyjne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wentylacja w Warszawie, prosimy o kontakt:
Tel: 518-621-126 – Z chęcią odpowiemy na pytania.

Kompleksowa oferta naszej firmy zakłada sprzedaż, montaż, oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wentylatorów. Tego typu urządzenia mimo że, podobnie jak klimatyzatory dbają o nasz komfort mają inną specyfikę działania. Nasza firma zajmuje się dystrybucją i instalacją wentylatorów z systemem nawiewno – wywiewnym. Takie produkty zostały wyposażone w rekuperator, który zapewnia odzysk ciepła z powietrza.

Co takie rozwiązanie oznacza dla użytkowników? Po pierwsze, nasze pomieszczenia zyskają świeże, pozbawione kurzu i drobnoustrojów powietrze z zewnątrz. Po drugie, klienci będą mogli zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. W tradycyjnych rozwiązaniach ciepło za pomocą wentylatorów uciekało bezpowrotnie, dzięki oferowanym przez naszą firmę produktom będziemy mogli je wykorzystać powtórnie – w oczyszczonej formie. Dobra wentylacja jest potrzebna nie tylko tam gdzie przebywają ludzie i zwierzęta, ale również w miejscach w których pracuje zwiększona ilość urządzeń elektronicznych np. komputerów.

Dobra wentylacja jest także nieoceniona w obiektach, w których powietrze zanieczyszczane jest przez dym papierosowy, czy też przez inne chemiczne opary. Warto już dzisiaj zadbać o swój komfort, a także o wygodę naszych gości (jeśli prowadzimy hotel, restaurację) i zamówić najlepsze wentylatory i ich montaż. Wszelkie urządzenia oferowane przez naszą firmę objęte są gwarancją, oraz zostały wyposażone w certyfikaty zapewniające o najwyższej klasie użytkowej.

Oceny
4,8/5 61 Klienci zadowoleni

Umów się na bezpłatną wycenę wypełniając formularz kontaktowy już tego samego dnia będziemy się kontaktować na umówienie spotkania

Napisz do nas

KLIMA-EKO

Artur Miszek

ul. Górczewska 28 01-147 Warszawa

tel. 577 919 221

e-mail: biuro@montaz-klimatyzacja.pl